Home / Podnośnik / Aero Kinetyka przyłącza się SLM Solutions Bring Drukowanie 3D Metal Commercial samolotu bezzałogowego

Aero Kinetyka przyłącza się SLM Solutions Bring Drukowanie 3D Metal Commercial samolotu bezzałogowego


Fort Worth, TX (PRWEB) 16 czerwca 2015

Aero Kinetyka, pierwszą firmą, złożyć wniosek FAA certyfikacji typu multi-wirnika dla bezzałogowych samolotów, niedawno współpracę z SLM Solutions NA przynieść metalową 3D Advanced Printing technologia najnowszej generacji multi-startu i pionowego wirnika ziemi (VTOL) UAS Aero Kinetyka “.

“Cieszymy się, że mają na pokładzie SLM naszego programu”, powiedział W. Hulsey Smith. “Bezpieczeństwo, szybkość i jakość maszyn SLM są dobrze nadaje się do produkcji ultra-lekkich elementów konstrukcyjnych dla samolotów bezzałogowych. W połączeniu z zastrzeżeniem wiedzy materii Aero Kinetics “w dodatku projektowania dla produkcji metalowej, będziemy zmniejszyć wagę w naszych krytycznych elementów konstrukcyjnych. SLM, a ich technologia pomoże nam dostarczyć samolotu bezzałogowego do naszych klientów z najbardziej zaawansowanych technologii druku 3D. “


Zastosowanie technologii dodatków metalowych części produkcji prototypów i produkcji pozwala na szybkie Aero Kinetyka produkować złożone, w pełni zoptymalizowany, komponenty lotniczy klasy. Dzięki integracji technologii dodatków metalu do samolotu bezzałogowego, które dla innych niemożliwe, Aero Kinetyka zwiększa żywotność komponentów oraz ogranicza zużycie moralne często związane z systemami hobbystów na rynku.


“Jesteśmy podekscytowani możliwością pracy z wiodącego innowatora w segmencie VTOL jak Aero Kinetics, w realizacji certyfikat FAA na części budowanych na produkty SLM Solutions,” powiedział James Fendrick, wiceprezes Sales & amp; Marketing-NA. “Uważamy, że prawdziwa wartość w udowodnieniu, że nasze produkty są zdolne do produkcji części, które są godne lotu, a stanie przejść rygorystyczne wymagania FAA.”


Dzięki zastosowaniu branżowych liderów przemysłu lotniczego i poza nią, Aero Kinetyka ma wypracowanych rozwiązań UAS nie spotykanych w dzisiejszym rynku. Aero Kinetyka rozwija krytyczne partnerów łączy siły, aby pomóc naszej rosnącej międzynarodowej bazy klientów w skład infrastruktury krytycznej, reagowania w przypadku katastrof / awaryjne, bezpieczeństwo granic, ranching i elektroniczne przemysłowa Newsgathering.


O AERO KINETYKI:

Aero Kinetyka jest zwinny i 21 wieku Aerospace Defense firmy z różnych jednostek biznesowych w systemów bezzałogowych statków powietrznych, Inżynierii Lotniczej i Certyfikacji, misjach specjalnych Operations Aviation Consulting, utrzymania statku powietrznego, oraz i Zarządzania. Założona przez W. Hulsey Smith w 2003 roku, szybko dostarcza Aero Kinetyka Lotnictwo i obrona technologii, usług i rozwiązań dla naszych klientów, które pozwalają im utrzymać przewagę technologiczną i operacyjną, poprzez zapełnienie luki między koncepcyjne i namacalne.


Aero Kinetyka ma udokumentowaną historię sukcesu, obejmujące więcej niż dziesięć lat. Skupiamy się na dostarczaniu klientom najlepszych w zróżnicowanych technologiach. Nadal koncentrujemy nasz rozwój w sektorze komercyjnym przez postęp wewnętrznych na rynkach wschodzących, takich jak systemów bezzałogowych statków powietrznych.


O SLM SOLUTIONS NA:

Służąc jako północnoamerykańskiej spółki zależnej SLM Solutions Group AG – SLM Solutions NA, Inc jest wiodącym dostawcą na bazie metalu technologii produkcji dodatków (powszechnie określane jako druku 3D). Te wydajne i innowacyjne technologie do wspierania optymalnego podejścia do bezpiecznego, elastyczny i oszczędny części metalowej produkcji i prototypów w całym przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, nauki, energii i przemysłu medycznego.


SLM Solutions Group AG, z siedzibą w Lubece, Niemcy koncentruje się na rozwoju, montaż i sprzedaż maszyn i zintegrowanych rozwiązań systemowych w dziedzinie Selective Laser Melting®. SLM Solutions zatrudnia obecnie ponad 160 osób w Niemczech i Ameryce Północnej.


Aero Kinetyka Media Kontakt:

Shorey Public Relations

missy (AT) shoreypr.com

202.277.7100

Biznes i Aero Kinetyka Partner Kontakt:

Aero Kinetyka

PO Box 128

Fort Worth, Texas 76101-0128

817.584.5576

http: //www.AeroKinetics .com

SLM Solutions NA Media Kontakt:

Eric Wencel

eric.wencel (AT) slm-solutions.us

248.243.5400

http: // SLM-rozwiązań .us /

###

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej href=”http://tsg.net.pl/category/podnosnik/”>

About TSG

Check Also

14849750800_c460d67ab0_o

Podniesienie piersi

 Obwisłe piersi mogą być przyczyną wielu szkodliwych psychologicznych, jak i fizycznych problemów dla pacjenta. Sytuacja ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *