Home / Podnośnik / Platforma

Platforma

Osiągnij nowy poziom wewnątrz Platforma

Pomyśl, że masz problemy z zainstalowaniem windy platformy wewnątrz budynku, aby spełniać wymagania ustawy o dyskryminacji osób niepełnosprawnych z 1995 roku? Możesz być zaskoczony. Dzięki postępowi w technologii i ulepszeń w konstrukcji platformy Podnieś to teraz możliwe, aby pasowały do ​​windy niepełnosprawnej wszystkich typach publicznych. Nawet wtedy, gdy przestrzeń jest szczególnie ograniczona szereg rozwiązań Platforma zaspokojenia potrzeb inwalidzkie użytkowników w różnych budynkach. We współczesnym świecie a Podnieś Platforma może być łatwo zamontowane schody, zapewniając łatwy dostęp dla gości niepełnosprawnych lub pracowników wewnątrz budynku. Spełnia wymagania obowiązujących przepisów i pasują do podnośnika, który jest bardzo łatwy w użyciu.

Zrób krok w dobrym kierunku, z

platformy dźwiguChcesz niezawodne Platforma do ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, aby dostać się z jednego do drugiego lądowania? Potrzebujesz niezawodnego Platforma że wygodnie radzi sobie z prostymi schodami. Specjalne zakresy niepełnosprawnych produktów widłowych łatwiej niż kiedykolwiek do podróży górę lub w dół schodów, które mają dwa obszary lądowania. Podnośnika mogą być montowane po obu stronach klatki schodowej, osoby na wózkach inwalidzkich po prostu manewr krzesła na platformę i łagodnie wznosi się lub opada. Cenie na rynku konkurencyjnym podnośnika jest niezłomny rozwiązanie, gdy dostęp powoduje problem dla niektórych członków społeczeństwa.

Postaw podnośnika nie może poradzić sobie z zakrzywione schody

Wiedzieć co? To może! Specjalnie wykonany Platforma może być mocowana na zakrzywionym schody i składany, gdy nie jest w użyciu. Sprytny i wszechstronne Platforma zawierają najnowsze innowacyjne technologie, to płaska konstrukcja, która jest niezwykle gładka w użyciu. Wiele funkcji bezpieczeństwa, użytkownicy czują się bardzo bezpiecznie, gdy działają na rzecz osób niepełnosprawnych windy. Pasażerowie korzystający z podnośnika znaleźć jazdę komfortową jako platforma automatycznie spowalnia gdy negocjuje krzywe.

Klatki schodowe nie są już bariery, które uniemożliwiają osobom niepełnosprawnym dostęp do innych poziomów budynku. Nowoczesny Platforma zapewnia dostęp jest udostępniana na wózkach inwalidzkich w sposób jak najbardziej przyjazny dla użytkownika.

Jeśli chcesz pozyskać najbardziej przystępne, zdolną Platforma który jest w idealnym stanie to mamy wszystko, czego mógłby potrzebować co LevelLifts.co.uk! disabled Wyciąg towar jest wyjątkowa!

About TSG

Check Also

1396908822_c111d8993f_o

Przenośne Gabloty

  Przenośne Gabloty są wykorzystywane przez wiele firm, aby wyświetlić produkty w wystawach i są ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *