Home / Podnośnik / Trzy Ogrodnictwo Forks, które są dobre mieć pod ręką

Trzy Ogrodnictwo Forks, które są dobre mieć pod ręką

Przy podejmowaniu decyzji, jakie narzędzia ogrodnicze są dla Ciebie ważne jest, aby spojrzeć na różnych form widły ogrodowe, które są dostępne. W tym artykule przyjrzymy się trzy różne widelce; widłami, Widelec i nawóz, który jest określany jako Broadfork. Zdefiniujemy każdego z tych widelców i omówić ich wiele zastosowań.

Widłami jest zdefiniowany jako narzędzia rolniczego z długim uchwytem i długie, cienkie, szeroko oddzielone ostrymi zębami. Zęby te są również powszechnie określane jako zębów. Widły są używane do podnoszenia i rozbić materiałów sypkich, takich jak siano, liście, obornika i ściółki od straganów zwierząt. Zazwyczaj widły dwa albo trzy zęby i są zwykle wykonane ze stali, ale może być również wykonany z drewna.

Jak wspomniano powyżej, widły mogą być wykorzystywane do wielu zadań. Jeśli na przykład masz pryzmie kompostowej widły jest niezbędnym narzędziem. Korzystanie z widłami co tydzień, aby włączyć pryzmie kompostowej zapewnia, że ​​powietrze i wilgoć są równomiernie rozłożone. A jeśli dopiero zaczynasz ogród widły jest dobre dla toczenia gleby i łamanie kępy, aby umożliwić jej napowietrzać.

Widły do ​​obornika mają zazwyczaj trzy do pięciu zębów i pochodzą zarówno z włókna szklanego lub drewnianymi uchwytami. CSF wydaje się być najbardziej popularny głównie dlatego, że jest lekki i bardziej wytrzymałe. Widły do ​​obornika mogą być stosowane, gdy rozdrabniania lub przenoszenia siana i słomy. A jeśli do krajobrazu, a nie cofać swoich trawy ozdobne, widelec obornika może być idealne dla oczyszczania wycinki.

Oczywiście widły obornika nazwa mówi sama za siebie. Są one idealne do przenoszenia, usuwania i obornika. A skoro jesteśmy w tej sprawie, obornik może przedstawić Państwu doskonałą okazję, aby dodać bardzo potrzebnych składników odżywczych z powrotem do gleby. Tylko pamiętaj, aby dokładnie wymieszać widelcem obornika przed swoim dodasz go do ogrodu lub ogród

Broadfork, lub jak to jest czasami nazywana U widełek może być wykorzystywane do ręcznego zerwać gęsto gleby w celu poprawy drenażu i napowietrzania. Boradfork składa się z pięciu lub więcej metalowych zębów, które są około ośmiu cali. Palce są oddzielone od kilku cali od siebie w poziomym pasku z dwoma uchwytami tworzące kształt litery U,

W przypadku korzystania z broadfork osoba chce zintensyfikować na poprzeczce i zanurzyć zęby w ziemi, z wykorzystaniem jego / jej cały ciężar ciała. Będą to krok do tyłu, podczas gdy ciągnąc uchwyty powodując zęby wymyślić przez glebę. Zamiast mieszania gleby to działanie pozostawia warstwy gleby w stanie nienaruszonym. Szeroki widelec może być używana w ogrodzie lub na małym areale.

Istnieje wiele różnych marek wymienionych powyżej widłami tam. To jest bardzo ważne, że wiesz dokładnie, co będzie za pomocą tych widelców do. Ceny też są różne. Jak w przypadku każdego zakupu, które można zrobić, zrobić kilka badań. A Internet jest doskonałym miejscem, aby to osiągnąć. Istnieje wiele internetowych firm, które sprzedają na bazie dobrej jakości produktów. Innym źródłem badań jest poczta pantoflowa. Zapytaj rodziny, przyjaciół i sąsiadów, co widelce, których używają i gdzie je nabyć.

Istnieje wiele narzędzi ogrodniczych tam, aby uczynić to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć łatwiej. I te trzy widelce są dobre mieć pod ręką, gdy zajmujesz się i cieszyć zadań ogrodniczych przed tobą!

O

AUTORDave Berning Urodziłem się i wychowałem na farmie mlecznej w Ohio. Nadal lubi pracować na ziemi, zarówno na rodzinnej farmie i jego własnym podwórku i ogrodzie. On jest właścicielem i prowadzi firmę zasilania trawników i ogrodów z bratem Markiem. Odwiedź je w http://www.barnyardproducts.com/

Wózek powiązanego Forks Artykuły

About TSG

Check Also

Motocykl Cargo Trailer – co warto zwrócić uwagę przed zakupem

Jeśli myślisz o podróży drogi na motocyklu to może warto rozważyć cargo trailer motocykl. Są ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *