Home / Podnośnik / Wózek liści Łańcuszki

Wózek liści Łańcuszki

Łańcuchy liści składać się z kilku aplikacji i są regulowane przez ANSI. Są one wykorzystywane do ciągnięcia niskiej prędkości, na napięcie linek i wózków widłowych masztów i jako przeciwwaga i równoważenia między głową w kilku gadżetów maszyn. Łańcuch Flyer czasami nazywany również są łańcuchy równowagi.

Właściwości i konstrukcja z prostej konstrukcji pin i łącza płyty stalowe, łańcuchy liści jest oznaczona numerem, który odnosi się do skoku i sznurowanie z linków. Łańcuchy mają szczególne właściwości, takie jak wysoka wytrzymałość na rozciąganie dla każdej powierzchni przekroju, który umożliwia konstrukcję mniejszych mechanizmów. Istnieją A + B i rodzaj sieci w tej serii i oba AL6 i BL6 serii mają taki sam skok jak RS60. Wreszcie, te łańcuchy nie mogą być napędzane kołami zębatymi.

Wybór i obsługa

Porównywalnie w łańcuchach rolkowych, wszystkie łączników utrzymanie wyższej wytrzymałości zmęczeniowej na skutek naprężenia ściskającego uniwersalny prasy, podczas gdy w sieciach liści tylko dwie zewnętrzne płyty jest wciskany. Wytrzymałość na rozciąganie łańcuchów liściastych jest wysoka i najwyższą dopuszczalną napięcie jest małe. Ilekroć obsługi łańcuchów liści ważne jest, aby skontaktować się z jego instrukcją obsługi producenta tak, aby zapewnić współczynnik bezpieczeństwa jest opisane i używać środków bezpieczeństwa zawsze. Jest to lepszy pomysł, aby zastosować szczególną ostrożność i stosować dodatkowe środki bezpieczeństwa w funkcji, w którym skutki awarii łańcucha są poważne.

Stosując znacznie więcej płyt do sznurowania prowadzi do wyższej wytrzymałości na rozciąganie. W związku z tym, że nie zwiększa maksymalne napięcie dopuszczalne bezpośrednio liczba płytek użytych może być ograniczona. Łańcuchy wymagają regularnego smarowania od szpilki odwołuje się bezpośrednio na płytach, generując bardzo wysokie ciśnienie łożyska. Wykorzystując SAE 30 lub 40 oleju maszynowego jest często zalecane dla większości zastosowań. Jeśli łańcuch jest cyklicznie ponad 1000 razy dzień po dniu lub jeśli prędkość łańcucha wynosi ponad 30 m za każdą minutę, to noszą się bardzo szybko, nawet z ciągłego smarowania. Dlatego też, w każdym z tych sytuacji wykorzystujących RS łańcuchy rolkowe byłoby bardziej odpowiednie.

AL-rodzaj sieci powinny być wykorzystywane tylko w pewnych warunkach, takich jak, kiedy zużycie nie jest duży problem, gdy nie ma obciążenia udarowe, liczba cykli nie przekracza 100 każdego dnia. BL typu będą lepiej dostosowane w różnych warunkach.

Jeśli wybrany łańcuch z niższym współczynnikiem bezpieczeństwa to obciążenie stresem w składniki staną się większe. Jeśli stosowane są łańcuchy z czynników korozyjnych, to mogą stać się zmęczony i złamać raczej łatwo. Wykonywania regularnej konserwacji, jest bardzo ważne podczas pracy z tego rodzaju warunkach.

zewnętrzna lub wewnętrzna rodzaj łącza łącza łącza end na łańcuchu by określić kształt strzemiączka. Złącza widełkowe lub podobnie zwane szpilki Clevis są przez producentów, ale użytkownik zazwyczaj dostarcza Clevis. Nieprawidłowo wykonany staw może zmniejszyć żywotność łańcucha. Pasma musi zostać zakończone na długość przez producenta. Odnoszą się do standardu ANSI lub zadzwonić do producenta.

 

James Madison dotyczy kilku tematy ważne, które wahają się w całej niezliczonych różnych dziedzinach. Przemysł wózek widłowy może być trudne w nawigacji. Niektóre inne wspaniałe informacje na ten temat można znaleźć na Hyster części.

About TSG

Check Also

15633946630_852eafd1b5_o

Reklama z lotu ptaka; Mity Revealed

  Choć reklama aerial niedawno zaczął tworzyć szumu na rynku, wciąż jest stosunkowo nowym zjawiskiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *