Home / Podnośnik / Wyciągarki elektryczne

Wyciągarki elektryczne

Wyciągarka jest urządzeniem mechanicznym, który jest używany do ciągnięcia w (wiatr w górę) lub niech się (wiatr) lub w inny sposób dostosować “napięcie” z liny i liny (zwane również “kabel” lub “kabel drut” ). W swojej najprostszej postaci składa się z bębenka i dołączonym korbki. W większych form, wciągarki stanąć w centrum maszyn tak różnorodnych jak lawety, łopaty parowych i windy. Szpula mogą być również nazywane bęben wciągarki. Bardziej złożone projekty mają zespoły biegów i może być zasilany elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych lub wewnętrznych napędów spalinowych. Niektóre z nich mogą zawierać elektromagnetyczny hamulec i / lub hamulec mechaniczny lub Ratchet i urządzenia zapadki, która nie pozwala zrelaksować chyba zapadka jest schowany.

Wciągarki elektryczne są najczęściej używane do ciągnięcia samochodu, łodzi, dźwig, ciężarówkę lub inny element wyposażenia z problematycznego obszaru. Jeśli samochód jedzie z drogi i na dół do wąwozu, na przykład, samochody ciężarowe z wyciągarek elektrycznych są stosowane do podłączenia samochodu i wyciągnąć go z powrotem na drogę. Wciągarki elektryczne mogą być również wykorzystywane do holowników bezpieczeństwa. Pojawiły się nawet rzadkie przypadki, w których wciągarki elektryczne pomogły uratować dużych zwierząt z trudnych otworów i kopalni.

wciągarki elektryczne są w różnych kształtach i rozmiarach. Zazwyczaj, wciągarki elektryczne obejmują silnik o dwóch prędkościach. Przewód jest przymocowany do tłoczka, który jest dołączony do silnika. Dźwignia zmiany biegów włącza szpulę w celu zwolnienia kabla.

Gdy przewody wyciągarki elektrycznego są przedłużone do pojazdu lub obiektu wymagającego ciągnącym dźwigni biegów jest popychany w kierunku przeciwnym do kierunku przedmiotu. To powoduje, że szpula do likwidacji. Jak wiatry szpuli, kable są wycofali się. To powoduje, że obiekt do zabrania bezpiecznie tam, gdzie należy.

wciągarki elektryczne są zazwyczaj w stanie obsługiwać ładunki 500 funtów (267 kg), do dwóch ton. Kable i elektrycznych silników wciągarek są tworzone specjalnie do obsługi różnych obciążeń wagi. Elektryczne wciągarki w stanie obsługiwać większe nośności są droższe.

Standardowa długość kabli na wyciągarki elektrycznej wynosi 100 stóp (30,5 m). Wciągarki elektryczne również są standardowo wyposażone w automatyczny hamulec i pilotów zdalnego sterowania. Mogą one dostarczyć osiągi silnika o jedną trzecią KM do ponad 50 koni mechanicznych. Wciągarki elektryczne można łatwo zainstalować na tył ciężarówki, łodzi lub stabilnej powierzchni.

wyciągarka elektryczna największy na świecie jest sfałszowane do platformy w naczyniu zwanym budowy głębinowych, które mogą Balder obsługiwać ładunki 275 ton. Balder może pomieścić 350 pracowników i służy do zapisywania tonących oilrigs, aby pomóc w instalacji podwodnych ropy i zainstalować platform wiertniczych.

 

Autor jest związany z IPFonline.

http://www.ipfonline.com jest nr 1 w Indiach Wyszukiwarka produktów przemysłowych. Portal jest prawdziwą skarbnicą informacji na temat przemysłowych produktów / usług.

Więcej href=”http://tsg.net.pl/category/podnosnik/”>

About TSG

Check Also

15633946630_852eafd1b5_o

Reklama z lotu ptaka; Mity Revealed

  Choć reklama aerial niedawno zaczął tworzyć szumu na rynku, wciąż jest stosunkowo nowym zjawiskiem ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *