Home / Podnośnik / Zespół Turnera Bryant Park na 7 Topy Out, Kończy betonowych prac

Zespół Turnera Bryant Park na 7 Topy Out, Kończy betonowych prac


(PRWEB) 21 sierpnia 2014

Turner Construction Company z dumą ogłasza, polewa z 7 Bryant Park , 30-piętrowy, budynek biurowy 474.000 stóp kwadratowych dla dewelopera Hines . Turner podtrzymał agresywny plan i osiągnąć ten etap i zakończenie wszystkich robót betonowych, na czas współpracy, poprzez podejście zorientowane zespołu i skutecznej komunikacji ze wszystkimi zainteresowanymi stronami.


Freeda & Sons, Inc. Odkrywczy projekt architektoniczny Partners oferuje 200.000 stóp kwadratowych uderzających cech szkła, w tym szklanych paneli 10-stopowych przylegających do dwóch stożkowych nacięciami wyrzeźbionymi w rogu budynku. Najemca będzie zawierać Udogodnienia 10.000 stóp kwadratowych powierzchni handlowej w holu, centrum fitness, ekskluzywny taras na dachu i bezpośredni dostęp do transportu publicznego. Warto zauważyć, 7 Bryant Park jest pierwszym Wired budynku sprzed certyfikat Platinum NYC. “Ten ekskluzywny WiredNYC pre -certification przykładem zaangażowania Hines ‘do swoich lokatorów “, powiedział Turner Projekt Wykonawczy, Patrick Murray.


Unikalną cechą tego projektu, udostępnionego przez tylko jeden innego budynku w Nowym Jorku, jest betonowy rdzeń pierwsza konstrukcja. “Technika budowy beton-core-najpierw tworzy silniejsze, bardziej niezawodne budynku, który może być skutecznie zbudowany wydajniej i kosztów”, powiedział Turner Project Manager, Michael Nolan, PE, LEED AP. Rdzeń służy jako opór obciążenia bocznego ramy konstrukcyjnej, który został zbudowany przed łączącą szkieletu stalowego.


“rdzeń stanowią wyzwanie constructability budowania w górę, podczas gdy starannie koordynację pionową współpracę z betonu, żelaza i windy podwykonawców w takim miejscu wysokim profilu,” powiedział inżynier Turner projektu, Susan Fusi. Ona poszła na powiedzieć, że beton rdzeń składa się w sumie 950 ton prętów zbrojeniowych i 9200 sześciennych betonu na jardów od 2,5 stopy grube ściany, wlewa w tempie 4 dni w podłodze. Turner używany innowacyjny system o nazwie Tru formularz wspinaczka wyciąg złożony z siatki stalowej i wsparcia systemów hydraulicznych jack osadzić umieszczenie odlewu poprzedniego piętrze i bezpiecznie przejść do następnego piętrze.


Program bezpieczeństwa Turner niedawno uzyskał certyfikat OHSAS 18001 firmy, która uznaje zobowiązanie do bezpieczeństwa i skutecznej realizacji poboru inicjatyw związanych z bezpieczeństwem, takich jak drabiny ostatni, wielokrotnie nagradzany zespół realizowanej polityki w ramach projektu 7 Bryant Park. W ramach polityki, stabilne alternatywy, jak podnośniki, rusztowania i platformy mobilne, wymienić drabiny. “Nasza proaktywne podejście do bezpieczeństwa jest zmniejszenie ekspozycji na ryzyko w tym złożonym projektem budowlanym i potencjalnie zaoszczędzić czas i pieniądze”, powiedział Turner Bezpieczeństwo Manager Eliasz Aidelogie.


Turner przestrzegane również rygorystycznych zasad dotyczących bezpieczeństwa pieszych i ruchu w czasie operacji, które wymagały skutecznego komunikowania się z pracownikami około 250 związkowców z ponad 30 firm na miejscu w danym czasie. Turner koordynowane godzin dostaw, wyznaczonych stref załadunku i stopniowo projekt spotkać harmonogram dostarczania 15 konkretnych ciężarówek dziennie.


“Mamy przydzielone pół godziny odstępach czasowych w godzinach porannych do rozładunku każdy samochód”, powiedział Randy Brzeziński, kierownik projektu Turnera. “Od 40th Street jest za pośrednictwem-ulica Lincoln Tunnel, mamy zaplanowane obrotu handlowego w celu złagodzenia popołudniowy ruch podmiejski.” On określił, że tylko dwa samochody na raz pozwolono stać w kolejce i dokonać dostaw na Szóstej Alei. Dodatkowo, liczba podwykonawców przydzielona do pomocy w dostawach był ograniczony, a zespół egzekwowane chodniku czasu zamknięcia specyficzne, aby umożliwić bezpieczniejszą i bardziej efektywną bezpośrednie podnoszenie ciężkich stali i innych materiałów poza ciężarówek.


Turner również Just-in-Time dostawy – co ogranicza materialnych dostawy dla przedmiotów gotowych do instalacji, zmniejszenie składowania materiału na miejscu oraz poprawy porządku i bezpieczeństwa – do zarządzania przepływem transakcji i poznać harmonogram szybkiej ścieżki projektu , Opracowanie systemu elektrycznego przepływu łańcucha dostaw w celu ułatwienia szkła z lokalnych źródeł sprzedawcy, Turner zorganizował skrzyni mniej, nocnych dostaw szklanych paneli osłonowych 40. Kiedy znaleźli się na miejscu, kanapki ułożone panele na każdym piętrze na zamówienie nowych wózków i wysłał ich bezpośrednio do miejsca ich montażu przez wciągarki i zewnętrznej podnośnika. “Opracowaliśmy zindywidualizowanych grzybków, aby zmniejszyć czasu, pracy i resztek drewna powiązanych z tradycyjnymi systemami podawania paka”, kontynuował Brzeziński. Zespół wziął również to podejście dla części stożkowej konstrukcji budynku ze szkła.


Ustaw na Szóstej Alei pomiędzy ulicami z rozległych 40-te poglądów Bryant Park 39-cie i, 7 Bryant Park oferuje niezliczone detalicznych okolica, gastronomiczne i kwatery udogodnienia i doskonały dostęp do kilku rodzajów środków transportu, w tym dostęp do budynku natychmiastowym pięciu linii metra, z Grand Central Terminal i Pennsylvania Station tylko jeden przystanek metra od hotelu. 7 Bryant Park ma zostać ukończona w 2015 roku.


O Turner Construction Company

Turner jest oparte Ameryka Północna, międzynarodowa firma usługi budowlane. Założona w 1902 roku, Turner raz pierwszy swoje piętno na branży pionierskie wykorzystanie żelbetonie dla budownictwa ogólnego, co pozwoliło na dostarczenie bezpieczniejsze, mocniejsze i bardziej wydajnych budynków do klientów. Firma nadal objąć nowe technologie i oferuje coraz bardziej zróżnicowany zestaw usług. Z rocznym wolumenem budowy 9000000000 dolarów, Turner jest największym budowniczym w Stanach Zjednoczonych, plasując się na pierwszej w głównych segmentach rynku branży budowlanej budynku, w tym opieki zdrowotnej, edukacji, sportu, handlu i budownictwa ekologicznego. Firma jest spółką zależną HOCHTIEF, jeden z wiodących międzynarodowych dostawców usług budowlanych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http: // www. turnerconstruction.com .

O HOCHTIEF

HOCHTIEF jest jednym z najbardziej międzynarodowych grup budowlanych na całym świecie. Firma dostarcza kompleksowe projekty infrastrukturalne, w niektórych przypadkach, na podstawie modeli koncesyjnych. Grupa prowadzi działalność w zakresie infrastruktury transportu, infrastruktury energetycznej i segmentów infrastruktury społecznej / miejskich, a także w branży górniczej umowy. Z prawie 81.000 pracowników i wielkości sprzedaży ponad 25 mld EUR w roku budżetowym 2013, HOCHTIEF jest reprezentowana na wszystkich głównych rynkach świata. Ze spółką zależną Leighton, Grupa jest liderem na rynku w Australii. W Stanach Zjednoczonych, największym rynku budowlanego na świecie, HOCHTIEF jest ogólnie budowniczy nr 1 poprzez swoją spółkę zależną Turner, a wraz z firmą Grupa Żelazko, zalicza się do najważniejszych graczy w dziedzinie budowy infrastruktury transportowej. Ze względu na jego zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, HOCHTIEF został wymieniony w indeksach Dow Jones Sustainability od 2006. Więcej informacji dostępnych jest w http://www.hochtief.com/press .

 
                    
                  
                
                
clear=”all”
Więcej href=”http://tsg.net.pl/category/podnosnik/”>

About TSG

Check Also

Korzyści wynikające z zakupów tani używany podniósł sprzedaż ciężarówek

Jeśli chcesz posiadać podniósł ciężarówkę, często 2 opcje, które można podjąć. Jedno jest kupić nowy ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *